Antikpass
Sorgula

Satın Alma
İhale

WhatsApp

Şikayet
Öneri

HAKKIMIZDA

 • Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden biri olan Antikkapı Turizm İşletmecilik ve Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş., 1994 yılında Gulfstar (Ncity) Alışveriş Merkezi içerisinde bir yatırımcı tarafından Antikkapı Et Lokantası ismi altında açılarak hizmet vermeye başlamıştır.

  1999 depremi sonrasında, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alınarak 22.11.1999 tarihinde Kocaeli Fuar Müdürlüğü’ne devredilmiştir.

  06.12.1999 tarihinden itibaren de adı Antikkapı Restoran olarak değiştirilmiş ve Kocaeli Fuarcılık İşletme ve Turizm Ticaret A.Ş.(KOFAŞ) tarafından işletilmeye başlanmıştır.

 • Şirket 13.06.2000 tarihinde Antikkapı Turizm İşletmecilik ve Yatırım A.Ş. ünvanını almıştır.

  Şirkete 20.10.2000 tarihinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden Antikkapı A.Ş.’e devredilen benzin istasyonu ile akaryakıt satış hizmeti verilmeye başlanmıştır.

  Ayrıca 2000 yılından bu yana Antikkapı A.Ş. bünyesinde Antikpass (Elektronik Veresiye Kartı) hizmeti verilmektedir.

  1977 yılında Altınnal A.Ş. adıyla kurulan ve 2014 yılında Sekapark A.Ş. adını alan otel işletmesi 01.01.2016 tarihinde Antikkapı A.Ş. bünyesine dahil edilmiştir. Bugün şirketimiz Antikkapı Turizm İşletmecilik ve Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. ünvanı ile işletilmektedir.

 • Seka Park Otel Profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle konuklarımızın büyük bir aile oluşturduğu konfor ve huzurun ağırlıkta olduğu, deniz ve bahçe manzaralı odalarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

  Toplam 41 adet standart oda ve 5 junior suit oda ile toplam 46 oda ve 86 yatak kapasitesi ile hizmete olan otelimiz restoranıyla da misafirlerine eşsiz lezzetler sunmaktayız.

 • 2018 yılında hizmete başlayan Maide Kafe & Restoran, kaliteli hizmeti, modern yapısı ve bulunduğu konum ile yerel halkın ve çevre illerden gelen ziyaretçilerin uğrak yeri olmuştur.

  Sosyal tesis mantığı ile kurulmuş olan restoranımız Şehrin Mutfağı sloganıyla Kocaeli Yöresel Yemekleri menüsü ve Türkiye’de ilk olan Sağlıklı Çocuk Menüsü’yle ailelerin güvenle tercih ettiği Maide Kafe & Restoran, Kocaeli halkına hizmet etmeye devam etmektedir.

 • Antikkafe ve Antikköfte; Hizmet alanımızda bir marka haline gelen Antik Kafe, hızlı servis hizmeti verebileceğimiz alanlarda mini mutfağı ile oluşturulan fayton görünümlü kafemiz, Uluslararası fuar merkezinde yapılan etkinliklerde yaklaşık 45 bin ziyaretçiye dış ve iç mekanda, yiyecek içecek hizmet sunulurken, Antik kafe olarak Kandıra Miço Kadınlar plajında 600 şezlong, 200 şemsiye hizmeti ile yiyecek içecek hizmeti verilmekteyiz.

  Avrupa’nın en büyük Doğal Yaşam Parkı olan Ormanya’da verdiğimiz Antikkafe hizmetimizin dışında yeni oluşturmuş olduğumuz marka olan Antik Köfte ile Ormanya’da ziyaretçilerimize hizmet vermekteyiz.

 • Bilim Merkezi’nde yer alan Bilim Kafe’de ziyarete gelen ortalama 200 kişiye yiyecek ve içecek hizmeti verilmektedir.

  Diriliş Gençlik Kampı ve Darıca Hüma Hatun Kamplarında konaklama, yiyecek ve içecek hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

  Diriliş 1 Kampında 205 Bayan, Diriliş 2 Kampında 350 toplam 555 kişiye; Darıca Hüma Hatun Kampında ise 180 kişiye konaklama ve yiyecek hizmeti verilmektedir.

 • Büyükşehir Belediyesi’ne ait araçların yakıt ihtiyaçlarının yanı sıra verdiği kaliteli hizmet ile müşteri sayısı hızla artan Antikkapı Petrol piyasada önemli bir Pazar payına sahiptir.

  2006 yılında ticari hayatına başlayan Antikpass yemek kartı yürüttüğü başarılı inovasyon çalışmalarıyla Kocaeli’de marka olmayı başarmıştır. Antikpass yemek kartı Kocaeli ilinde 12 ilçede 250'ye yaklaşan üye işyeri ve 10.000'e yaklaşa kullanıcı sayısı ile hizmet vermektedir.

 • Şirketimiz tüm toplu tüketim yemek üretimini 2016 yılında kurduğu 1.138 m2’lik üretim merkezinde yapmaktadır. Üretim merkezimizde günlük ortalama 1.100 kişilik yemek üretimi yapılmaktadır. Her geçen gün teknolojik altyapımızı geliştirmekte ve bünyemize kattığımız yeni makine ve ekipmanlarla hizmet kalitemizi arttırmaktayız. Kuru pasta makinemiz ile saatte 1.500 adet kuru pasta, köfte yoğurma makinemiz ile saatte 4.000 köfte üretmekteyiz.

  Şirketimizde Türk Gıda Kodeksi doğrultusunda ve TS EN ISO 22000 esasları göz önünde bulundurularak üretim yapılmaktadır. Tüm mutfak ve projelerimizde uygulanmakta olan gıda güvenliği altyapısı Gıda Mühendislerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Gıda güvenliğine yönelik uygulamalarımız tüm projelerimizi kapsayacak şekilde belgelendirilmiştir. Yönetim Sistemimiz akredite denetim firmaları tarafından her yıl denetlenmektedir.

  Şirketimizde faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde uyulması gereken kurallara hassasiyetle uyulmakta ve yasaların getirmiş olduğu gereklilikler yerine getirilmektedir. Oryantasyon, Mesleki ve Kişisel Gelişim, Gıda Güvenliği, Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında sürekli eğitimler verilmektedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen şirketimiz yeni ve modern idari binasıyla kurumsal hayatına devam etmektedir.