Satın Alma
İhale

WhatsApp

Şikayet
Öneri

Aquapark
İLETİŞİM

BAŞKANIN MESAJI

Başkan Önsözü

Ne yaparsan yap aşkla yap anlayışıyla çıktığımız yolda sevginin ve emeğin gücünü arkamıza alarak büyük bir hizmet destanı yazdık. Bilgeler ve bir tarih şehri olan Kocaeli'nin eskimeyen değerine yakışan bir isimle bu hizmeti taçlandırdık. Adına Antikkapı dedik. Bu kapıdan aşıkları buyur ettik, onların aşklarına şahitlik ettik. Ailelerin en güzel anlarına tanıklık ettik. Bazen arkadaşların duygu dolu buluşmalarıydı hatıra defterimize yazılan, bazen iki muhabbetin belini kıralım diyen gönül dostlarının sıcak sohbetiydi kulağımıza fısıldanan. En iyisini, en güzelini sunmak için çalıştık, çalışıyoruz.

Düğün, kına, sünnet gibi insanın hayatında bir kere olan anları kıymetlendirmek, sivil toplum örgütlerimizin, meslek gruplarımızın düzenlediği eğlencelere renk katmak için gecemizi gündüzüme katıyoruz. Bugüne kadar hizmete açtığımız 12 düğün salonumuz ile sadece bir organizasyona ev sahipliği yapmakla kalmıyor, kalitemizle özverimizle özenimizle gönüllere de imzamızı atıyoruz. Toplantı salonlarımız ile misafirlerimize istediği konforlu ortamı sunarken kafe ve restoranlarımız ile de en şık sofralarımızda önce gönülleri doyuruyoruz.

"Ah nerede o eski Ramazanlar" dedirtmeyecek kadar mazinin tadında Ramazan sofraları kuruyoruz. Kocaeli'de evlenmeyi de eğlenmeyi, dinlenmeyi de ayrıcalıklı hale getirdiğimiz doğrudur. Çünkü biz gönül belediyeciliği yapıyoruz. Her gönle girmeyi arzu ediyoruz.

Doç.Dr.Tahir Büyükakın
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı